Stal Impex Sp. z o. o.
ul. Łukasiewicza 49
38-400 Krosno
tel: +48 885 204 200
tel: +48 885 204 201
e-mail: krosagro@krosagro.com
wersja polska  wersja polska  english version  deutsch  russian 
Dla dealerów
 
Ilość odwiedzin: 360044
W tym miesiącu: 1717
Aktualnie na stronie: 6

Informacje

KROSAGRO to polski producent wysokiej jakości tuneli foliowych oraz szklarni ogrodowych używanych do przedłużenia okresu uprawy różnego rodzaju roślin, owoców i warzyw. Oferta firmy zawiera szeroką gamę gotowych produktów przeznaczonych zarówno dla indywidualnych rolników jak i dla producentów detalicznych i hurtowych.


W swojej bogatej ofercie posiadamy niewielkie i lekkie tunele ogrodnicze jednowegetacyjne, małe oraz duże namioty foliowe wielowegetacyjne, których cechą charakterystyczną jest obustronny system wietrzeń bocznych oraz profesjonalne tunele foliowe zblokowane, wielonawowe przeznaczone do upraw wielkopowierzchniowych.

 

Konstrukcja ogrodniczych tuneli foliowych Krosagro wykonana jest ze stalowych rur ocynkowanych ogniowo. Ocynk ogniowy zapewnia metalowym namiotom foliowym kompleksową i trwałą ochronę przed korozją. Tunele ogrodnicze pokrywane są, zgodnie z życzeniem Klienta, transparentną folią UV-2, UV-5 lub UV-10, która skutecznie chroni uprawy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz promieniami UV.

 

Dla nas bardzo istotne jest, aby oferowany przez naszą firmę produkt był wykonany z najlepszych materiałów oraz odznaczał się niezawodnością. Innym niezwykle istotnym elementem jest to, że nasz produkt jest niedrogi oraz przyjazny środowisku. Nowoczesne podejście do rolnictwa wymaga bardzo przemyślanego oraz odpowiedzialnego planowania na każdym etapie takiego projektu. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić te warunki.

 

Naszym głównym celem jest dostarczenie możliwie najlepszego produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego Klienta. Współpracujemy z naszymi Klientami od samego początku realizacji projektu. Od zapytania, poprzez złożenie zamówienia, aż do dostarczenia produktu do miejsca docelowego. Pozostajemy w kontakcie z naszym Klientem nawet po zakończeniu transakcji. Przykładamy dużą wagę do udzielania wszelkiej pomocy i rad, aby możliwe było utrzymanie tunelu i wszystkich jego elementów w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy okres czasu.


Aby zagwarantować jak najwyższą jakość naszych produktów używamy do produkcji rur i profili stalowych wytwarzanych przez STAL IMPEX Sp. z. o. o., renomowanego producenta wyrobów stalowych oraz ogrodzeń i bram KROSFENCING. Stosowane przez nas w konstrukcjach rury i profile gwarantują znakomitą jakość naszych cieplarni foliowych.

 

KROSAGRO nadzoruje swoje projekty z dużą starannością, zapewniając Klientowi najlepszy możliwy wyrób. Ten szczegółowy nadzór rozpoczyna się na etapie badania możliwości wykonania, a kończy na dostarczeniu kupującemu gotowego produktu. Będziemy czynić wszelkie starania, aby w możliwie najlepszy sposób asystować Klientowi na każdym etapie jego indywidualnego projektu, by w pełni spełnić oczekiwania.

 
 
 

Stal Impex Sp. z o. o. · ul. Łukasiewicza 49 · 38-400 Krosno · tel: +48 885 204 200, +48 885 204 201 · e-mail: krosagro@krosagro.com
NIP 684-18-17-582 · Regon 370356606 · Nr KRS 000153622 · Sąd Rejonowy w Rzeszowie · Kapitał zakładowy 1 798 500,00 PLN ·